Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройде Тиждень права

Камянський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення у місті з 10 по 14 грудня Всеукраїнського тижня права.

Згідно із затвердженим планом заходів, протягом листопада-грудня у міських засобах масової інформації будуть організовані виступи з питань захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

10 грудня  у навчальних закладах міста відбудеться урок на тему «Права людини», а також виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Протягом Тижня права у навчально-виховних та культурно-освітніх закладах міста будуть організовані книжкові виставки, презентації видань літератури правового змісту та оформлені тематичні стенди. Крім цього, в закладах освіти і культури пройдуть тематичні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина.

У трудових колективах підприємств, установ та організацій міста організують навчання, лекції, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини.

Заплановано також проведення днів відкритих дверей в органах місцевого самоврядування із запрошенням дітей шкільного віку.

В рамках Тижня права громадянам надаватиметься безоплатна первинна правова допомога через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

 

06 грудня 2018