Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Премія Європейської Комісії для інноваторів

Створено: 2018-01-23 09:00:26Оновлено: 2018-01-23 09:02:24

Європейська Комісія оголошує прийом заявок на премію STARTS Prize 2018 для інноваторів з усього світу. Премія надаватиметься за мистецькі роботи, які змінюють звичне сприйняття технологій, а також інноваційні форми взаємодії між інформаційно-комунікаційним сектором та сферою культури і мистецтва.

Призначені Європейською Комісією – Ars Electronica, BOZAR і Waag Society висувають премію для вибору найперспективнішого співробітництва у сфері творчості та інновацій, на перехрестях науки та техніки з мистецтвом. Планується запуск нової діяльності в Європейській Комісії під назвою STARTS: інновації в галузі науки, технології та мистецтва.

Наука, техніка та мистецтво утворюють зв'язок з надзвичайно високим потенціалом для творчих інновацій. І такі інновації вважаються саме тим, що вимагається, якщо ми хочемо оволодіти соціальними, екологічними та економічними проблемами, з якими Європа стикається. Премія STARTS зосереджується на художніх творах, які впливають або змінюють спосіб розгляду технологій та інноваційних форм співпраці між сектором інформаційних технологій та світом мистецтва та культури.

Призові кошти у розмірі 40 000 євро, пропонуються на честь інноваційних проектів на стику науки, технології та мистецтва:

-       один для художньої розвідки, таким чином, проекти з потенційним впливом або зміною способу розгортання, розробки або сприйняття технології (20 тис.євро);

-       другий для інноваційного співробітництва між галуззю/технологіями та мистецтвом/культурою таким чином, що відкриває нові шляхи для інновацій (20 тис.євро).

Проекти можна подавати за такими критеріями:

-       новаторське співробітництво та проекти, керовані як технологією, так і мистецтвом. Цілком конкурентно-орієнтованими є непрофесійні художньо-технологічні проекти;

-       всі види художніх творів та практик, що мають міцний зв'язок з інноваціями у технологіях, бізнесі або суспільстві. Крім того, STARTS не обмежується певним жанром, таким як медіа-мистецтво та цифрове мистецтво;

-       всі типи технологічних і наукових досліджень і розробок, які були натхненні мистецтвом або включали художників як каталізаторів нового мислення.

Кожен поданий проект повинен бути на момент його подання або повністю завершений, або на стадії реалізації, щоб можливо було оцінити його якість та вірогідність успішного впровадження. Те саме стосується спільних домовленостей - під час їх подання вони вже мають бути запущені.

Кожне подання конкурсу Prix Ars Electronica на приз, також може бути внесено до розгляду премії STARTS. Іншими словами, для одного проекту можна виграти як премію STARTS 2018, так і премію Prix Ars Electronica Golden Nica. В кінці подання заявки Prix Ars Electronica, просто перевірте відповідне поле.

Заповнити форму заявки можна до 2 березня 2018 року за посиланням – http://starts-prize-call.aec.at/.

Детальніше про умови конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://starts-prize.aec.at/en/open-call/.