Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ГРАНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ФОНДУ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ

Створено: 2018-01-23 08:50:38Оновлено: 2018-01-23 08:57:17

Європейський фонд молодіжних ініціатив надає гранти на проекти, пов'язані з підтримкою біженців. Метою Європейського фонду молодіжної ініціативи є мобілізація молоді, сприяння інтеграції та побудова позитивних відносин між переміщеною молоддю та приймаючою громадою в Європі. Для цього Європейський молодіжний форум надаватиме гранти молодіжним організаціям, щоб вони реалізовували проекти, які здійснювалися з осмисленою участю молодих біженців та шукачів притулку у співпраці з приймаючою громадою.

Які критерії прийнятності для подання заявки:

-  Проект повинен бути поданий від імені молодіжної організації, яка юридично зареєстрована в Європі. Грант не обмежується членством в Європейському молодіжному форумі.

-  Проект повинен бути реалізований в рамках однієї з держав-членів Ради Європи або Білорусі чи Косово.

-  Молодіжна організація повинна мати офіційний банківський рахунок, який може отримати міжнародний банківський переказ з рахунку євро. Важлива інформація про проектну пропозицію.

-  Протягом 1 квітня та 30 вересня 2018 року проект повинен бути реалізований (максимум 6 місяців).

-  Максимальна сума, яку ви можете подати, становить 10 000 євро, але мінімальна межа не існує.

-  Одна організація не може подати більше ніж одну проектну пропозицію.

-  Важливо розробляти проектну пропозицію таким чином, щоб вона відповідала основним цілям фонду, забезпечивши значне залучення переміщеної молоді на кожному етапі розробки проекту.

Щоб подати заявку на отримання гранту, потрібно заповнити наступні три шаблони англійською мовою:

1. логічна структура;

2. бюджетний план;

3. форма заявки на участь у проекті.

Форма заявки на проект дає вам змогу надавати більш повний опис різних аспектів вашого проекту.

Вищевказані три документи повинні бути повністю заповнені та подані керівнику проекту Eszter Somogyi на адресу електронної пошти eszter.somogyi@youthforum.org з наступним заголовком: Додаток до проекту EYIF 2018 та назва організації. У разі відсутності будь-якого з трьох документів, заявка не буде врахована.

Термін подачі заявки: 4 березня 2018 року, 23.59 CET. Результати будуть повідомлені заявникам до 31 березня. Джерело: http://www.youthforum.org/latest-news/call-open-european-youth-initiative-fund-2018/