Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс ідей Київського діалогу 2018

Створено: 2018-01-23 08:52:44Оновлено: 2018-01-23 08:55:04

Проект «Київський діалог» запрошує взяти участь усіх бажаючих
у конкурсі ідей міських проектів на 2018 рік. Дедлайн подачі заявок - 31 січня 2018 року.

Конкурс покликаний виявити ідеї локальних громадських ініціатив в сфері міського розвитку, які можуть бути підтримані проектом «Київський діалог»
в 2018 році. Переможців конкурсу проектних ідей буде запрошено опрацювати проектні ідеї в форму грантової заявки та взяти участь в другому турі конкурсу в лютому 2018 року. У другому турі конкурсу зможуть взяти участь тільки переможці першого етапу – конкурсу ідей!

На конкурс можуть бути подані ідеї проектів, які сприяють соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Одеської, Черкаської, Харківської, Херсонської та підконтрольної Україні території Донецької і Луганської областей.

Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток. Детальну інформацію щодо участі у конкурсі та посилання на онлайн форму заявки можна знайти на веб-сайті проекту «Київський діалог» - http://www.kyiv-dialogue.org/uk/kontakt.html.