Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Запрошуємо підприємців взяти участь на пільгових умовах у VI-й виставці China Homelife Show , яка відбудеться 6-8 червня 2017 року в Ptak Warsaw Expo в Надажині (Польща)

Створено: 2017-03-23 06:31:24Оновлено: 2017-03-23 06:39:23

Керівникам підприємств
та підприємцям міста

Шановні керівники підприємств та підприємці!

          Фірма Meorient International Exhibition, Варшавська Господарча Палата, Асоціація Польських Медіа та редакція TTG за підтримки регіональних торгово-промислових палат запрошують українських підприємців взяти участь на пільгових умовах у VI-й виставці China Homelife Show , яка відбудеться 6-8 червня 2017 року в Ptak Warsaw Expo в Надажині біля Варшави (Польща).

      Виробники-експоненти з Китаю, які будуть брати участь в China Homelife Show 2017 , безпосередньо пов'язані з наступними галузями та напрямками: електроніка та побутова техніка, будівельні матеріали, обладнання та інструменти, продукти харчування, товари для дому та подарунки, освітлювальні прилади та освітлення, текстиль та одяг, інші.

          Крім того, вдруге в рамках виставки відбудеться China Machinex , де будуть представлені машини та обладнання в таких категоріях як: машини для виробництва виробів з штучних матеріалів, машини для переробки продуктів та упаковки, будівельні та господарські машини, електричне обладнання та інструменти, нова енергія.

      В рамках програми Hosted Buyers China Homelife Show 2017 організатори забезпечують покриття транспортних витрат, проживання та харчування на дві доби, повернення візового збору, а також участь в ділових зустрічах.

       Звертаємо Вашу увагу на те, що представники підприємств, які обслуговуються за програмою розширеного партнерства «ТПП ближче до Бізнесу. Ефективне партнерство» звільняються від сплати організаційного внеску Дніпропетровської торгово-промислової палати!

          На пільгових умовах може взяти участь лише 1 особа від компанії, яка відповідає вимогам організаторів виставки. Кожна компанія затверджується до участі безпосередньо китайськими організаторами. Кількість учасників поїздки обмежена!

          У разі зацікавленості взяти участь у виставці, необхідно до 17 квітня 2017 року заповнити онлайн заявку учасника за посиланням https :// goo . gl /4 OY 5 rE , після чого з Вами зв’язується фахівець Дніпропетровської ТПП для надання подальшого супроводу.

          Довідки та консультації за телефонами Дніпропетровської ТПП: (056) 374-94-10 (09, 12), e-mail: mes@dcci.org.ua , mesdcci@gmail.com . Контактна особа: Безчасна Ольга.

          Докладніше про вартість та умови участі на сайті Дніпропетровської ТПП за посиланням http://cci.dp.ua/actions-dcci-reader/items/vi-j-vistavka-china-homelife-show.html

          З повагою до Вас та до Вашого бізнесу Дніпропетровська торгово-промислова палата 
www . cci . dp . ua

www . facebook . com / DnipropetrovskCCI

www . linkedin . com / company / dnipropetrovsk - chamber - of - commerce -&- industry

https :// plus . google . com /+Отдел_внешних_связей_и_инвестиций_ДТПП