Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Cпільна профілактична акція щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Створено: 2017-03-23 14:50:51Оновлено: 2017-03-23 14:57:50

Аналізуючи стан соціальної захищеності дітей у Заводському районі міста протягом останніх років працівники служби у справах дітей адміністрації Заводського району міської ради спостерігають значне збільшення кількості дітей, які проживають у сім’ях, де існує реальна загроза вчинення насильства. З метою запобігання цього явища 21 та 22 березня 2017 року спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Заводського району міської ради спільно з працівниками департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, інспекторами ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області провели спільну профілактичну акцію щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми з учнями  Кам’янського вищого професійного училища та студентами КВНЗ «Кам’янський медичний коледж».

Особлива увага приділялась попередженню насильства в сім’ях та серед молоді. Профілактичні заходи були покликані на інформування дітей про явища торгівлі людьми.

Також не менша увага зверталась на випадки умисного доведення дітей до самогубств за допомогою Інтернет-ресурсів (кіберзлочинність).

Своїми виступами спеціалісти привертали увагу до гендерних проблем, питань про честь та гідність людей, формування у дітей навичок обережної поведінки та вміння захищати власну свободу та гідність.