Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янській лікарні №9 надали допомогу в оснащенні онкологічного відділення

Нове хірургічне обладнання, холодильники і кондиціонери для кімнати збереження медикаментів були закуплені для 9-ї міської лікарні за сприяння Кам'янського міського голови Андрія Білоусова і депутата міської ради Наталії Шкуренко.

23 березня вони відвідали лікувальний заклад, щоб передати медикам нове технічне обладнання. Під час свого візиту Андрій Білоусов і Наталія Шкуренко поспілкувалися з керівництвом лікарні, провідними фахівцями, персоналом та пацієнтами онкологічного відділення, подивилися, де проходять лікування хворі, а також оглянули відремонтовані приміщення, які були адаптовані під потреби пацієнтів .

Виконуюча обов'язки головного лікаря Наталія Ктитарова зазначила, що в середньому через онкологічне відділення проходить 1,5 тисячі пацієнтів на рік. Це ті люди, які потребують як хірургічного лікування, так і хіміотерапії. «Можливості та знання лікарів дозволяють надавати якісну медичну допомогу, а нове обладнання, яке ми отримали сьогодні, дасть можливість зберігати препарати і проводити більш складні операції», – зазначила Наталія Ктитарова.

23 березня 2018