Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Вшанування пам’яті жертв війни

Створено: 2017-06-23 08:25:06Оновлено: 2017-06-23 08:25:34

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

На базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам῾янського (вул. Освітня, 22) до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни 22 червня 2017 року відбулося розширене засідання літературно-художнього факультету «Університету третього віку» «Вічна пам’ять жертвам війни», у якому прийняли активну участь голова ради ветеранів селища Дніпробуд Скибицька Лідія Петрівна, ансамблі «Дніпрянка» Заводського району та учасники художньої самодіяльності «Матіола».

Засідання членів клубу ветеранів війни та праці «Дружба» відбулося на лівобережжі за адресою пр. Перемоги, 45, де був проведений концерт-реквієм «Вогонь війни у пам’яті навічно».

В ході заходу пролунали спогади ветеранів та дітей війни, тематичні вірші та пісні. Історії цих людей – уроки справжньої мужності та патріотизму для сучасників. В заході прийняв участь вокальний ансамбль «Журавка». Прозвучали пісні воєнних років.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.