Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вітали випускників ДЮСШ №3

У культурно-молодіжному центрі «МИР.HUB» у доросле життя провели вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №3. Одинадцять юнаків та дівчат, які не один рік прославляли рідне місто на спортивній арені, отримали свідоцтва про закінчення закладу.

Розділили радісну подію зі спортсменами їх тренери, батьки та почесні гості: заступник міського голови Костянтин Саусь, начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Юність цих хлопців та дівчат проходила не тільки у школі, а й у спортивній залі: години тренувань та наполеглива праця над собою зробила їх справжніми чемпіонами. Сьогодні серед них – кандидати у майстри спорту з тхеквондо, легкої атлетики, шахів та греко-римської боротьби.

Довгоочікувані атестати спортсменам вручали почесні гості. Не обійшлося без приємних хвилювань. Зокрема, сертифікат на «чорний пояс» отримав спортсмен відділення тхеквондо ВТФ Дмитро Среднєв, заслужене звання майстра спорту України – Владислав Дзоз.

Не менше хвилювалися й тренери, які разом прищеплювали вихованцям любов до спорту та підтримували їх в усіх починаннях.

Також у рамках урочистостей були вручені подяки батькам спортсменів – за багаторічну підтримку та виховання справжніх чемпіонів.

 

23 червня 2020