Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Створено: 2020-06-23 13:10:17Оновлено: 2020-06-23 13:19:42

фото2     Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
    Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болеем, нагадує про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь.
   Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.
    В цей пам'ятний для всіх українців день за дорученням Кам'янського міського голови Андрія Білоусова  інвалідам війни, учасникам бойових дій, які проживають в місті Кам'янське були вручені продуктові набори.
   Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки свою Вітчизну.

   Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

   Ми схиляємо голови перед їхньою мужністю і нескореністю за те, що  вони знайшли  у собі сили вистояти і вижити,  піднятися та перемогти у героїчній боротьбі .

   Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

фотофото