Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському активно продовжується ремонт відділень міських лікарень

22 червня  Кам'янський міський голова  Андрій Білоусов відвідав центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, який функціонує на базі ЦПМСП №3 (колишня міська дитяча лікарня). У минулому році тут капітально відремонтували одну частину відділення на другому поверсі, а на даний час проводиться капремонт другої частини другого поверху.

У відділенні відремонтують вхідну групу з навісом і хол,відбудують комфортну зону для прийому пацієнтів, де передбачено місце для колясок, також відремонтують всі кабінети, замінять вікна, комунікації, закуплять нові меблі і впорядкують прилеглу територію.

«Ми продовжуємо виконувати роботи з капітальних ремонтів відділень наших лікарень. У минулому році ми відремонтували три відділення. У цьому - ремонтуємо три відділення 9-ї лікарні, відремонтували інфекційне відділення міської лікарні №7. За рахунок обласного бюджету буде відремонтовано перші поверхи, вхідна група, в лікарні № 9 і в лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8), де за кошти міста також капітально відремонтуємо відділення кардіології. Через 1-1,5 місяця ми приступимо до капремонту другого поверху в сусідньому будинку - це інфекційне відділення міської дитячої лікарні. Крім того, ми працюємо над залученням коштів Європейського інвестиційного банку. В цьому році буде проводитися розробка проектно-кошторисної документації, а в наступному році приступимо до утеплення кількох наших лікарень. Під утеплення за кошти Європейського інвестиційного банку потрапляє також і будівля міської дитячої лікарні », - сказав Андрій Білоусов.

 

 

23 червня 2020