Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ТРЕНІНГ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ВІДБУВСЯ

Створено: 2019-04-24 06:31:55Оновлено: 2019-04-24 06:35:37

19.04.2019 у центральній бібліотеці відбувся тренінг по організації голосування, під час якого вивчались питання підготовки до конкурсу громадських проектів, зокрема автори мали нагоду на практиці потренуватись в організації промоції власного проекту, вивчити інструменти агітації та визначити цільові групи населення для їх ефективного застосування. Спікером тренінгу виступила Людмила Проценко, експерт Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

У цілому захід пройшов у сприятливій, дружній атмосфері співпраці, чому також сприяв і період його проведення, оскільки конкурс громадських проектів 2019 року буде розпочато через декілька днів, а саме з 06 по 19 травня.

Цей тренінг є черговим у низці заходів, що проводяться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.