Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ

Створено: 2019-04-24 07:05:10Оновлено: 2019-04-24 07:38:18

Відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 15.04.2019 №72-Р «Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році» оголошено прийом проектів на участь у обласному конкурсі мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ. Кінцева дата прийняття проектів для участі у конкурсі 17 травня 2019 року.

Умовою для виділення фінансування з обласного бюджету є співфінансування реалізації мікропроекту заявником у розмірі не менше 20% від загальної вартості мікропроекту.

Перевага в конкурсі надається проектам, у яких частка співфінансування становить більше 20% з боку заявника (з можливістю часткового дофінансування мікропроекту органами місцевого самоврядування, на території яких він буде реалізовуватися, та іншими партнерами), а також мікропроектам, що подані організаціями (ОСББ, ЖБК, ОСН), які вперше беруть участь у цьому конкурсі.

Перевагою користуються мікропроекти з мінімальним фінансуванням з обласного бюджету.

Орієнтовна тематика мікропроектів:

- розробка та впровадження мікропроектів з використанням технологій енергоефективності та енергозбереження, спрямованих на модернізацію систем опалення, освітлення, вентиляції, на зниження використання ресурсів, поліпшення мікроклімату приміщень, у тому числі шляхом заміни вікон та дверей у місцях загального користування багатоквартирних будинків;

- оснащення сучасними приладами обліку споживання ресурсів;

- оснащення устаткуванням, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів.

Переможці конкурсу мікропроектів зможуть отримати співфінансування з обласного бюджету у розмірі до 80% вартості реалізованих енергоефективних заходів.

Відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради від 28.10.2019 №98-6/VІI «Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.12.2011 №226-10/VІI «Про програму сприяння громадянській активності у розвитку територій на 2012 – 2016 роки» та продовження терміну дії програми до 2021 року» загальний обсяг фінансування обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ на 2019 рік  -  1,5 млн. грн.

Детальну інформацію щодо умов участі в конкурсі та інструкцію з підготовки проекту можна отримати з розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 26.06.2017 №162-Р «Про обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ», яке оприлюднено на офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної ради: oblrada.dp.gov.ua в розділі «Офіційні документи» в підрозділі «Розпорядження голови ДОР».