Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стартував Третій Конкурс Проектів за програмою Culture Bridges

Створено: 2018-05-24 11:48:35Оновлено: 2018-05-24 11:49:09

Програма Culture Bridges оголошує третій конкурс проектів для фахівців та організацій культурного сектору з України та країн Європейського Союзу. Фінансування надається на проекти національного та міжнародного співробітництва і на міжнародну мобільність між Україною та країнами ЄС.

Програма, що фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Фінансування надається на проекти національного та міжнародного співробітництва і на міжнародну мобільність між Україною та країнами ЄС.

Апліканти можуть подати заявку на фінансування міжнародної мобільності та проектів національного й міжнародного співробітництва. Конкурс відкритий для фахівців та організацій культурного сектору з України та з усіх країн ЄС. Кінцевий термін подання заявки на проекти мобільності — 5 липня 2018 року, а для проектів співпраці — 12 липня 2018 року.

Напрями:

1)       Грант на проекти міжнародної співпраці за посиланням: http://www.culturebridges.eu/international-project-grants. До 50 000 євро на міжнародні проекти для партнерських заявок від двох або більше організацій, що базуються в Україні та ЄС.

2)       Грант на проекти міжнародної мобільності за посиланням: http://www.culturebridges.eu/international-mobility-grants. До 4 000 євро для фахівців у сфері культури та креативних індустрій для поїздок з України до країн ЄС (і навпаки).

3)       Грант на проекти національної співпраці за посиланням: http://www.culturebridges.eu/national-project-grants. До 10 000 євро для українських культурних інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних культурних і мистецьких проектів.

За додатковою інформацією та іншими питаннями звертайтеся до менеджера з комунікацій Британської Ради в Україні Єлени Самбрус: електронна адреса – Elena.Sambrus@britishcouncil.org.ua, тел. (068) 078-70-70.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням: http://www.culturebridges.eu/.