Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Український культурний фонд оголосив конкурси культурно-мистецьких проектів

Створено: 2018-05-24 11:49:36Оновлено: 2018-05-24 11:50:14

Українського культурного фонд оголошує конкурс культурно-мистецьких проектів від аплікантів з таких секторів культури: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справа, а також культурні та креативні індустрії. Для розгляду приймаються індивідуальні проекти, проекти національної співпраці та проекти міжнародної співпраці.

У конкурсі можуть взяти участь:

-       юридичні особи всіх форм власності, зареєстровані на території України не менше, ніж два роки до початку конкурсу і мають досвід реалізації проектів;

-       об’єднані територіальні громади, в тому числі новостворені;

-       фізичні особи-підприємці;

-       органи місцевого самоврядування.

Мінімальний обсяг гранрту – 50 тис. грн., максимальний обсяг гранту –
500 тис. грн. Подати проекту заявку на конкурс можна до 2 липня 2018 року.

Реалізувати проект: до 2 грудня 2018 року.

Надати фінансову звітність: до 3 грудня 2018 року.

Кожна проектна заявка має належати до одного чи більше секторів культури і відповідати лише одному з пріоритетів діяльності Українського культурного фонду.

Конкурсний відбір проектів буде проводитись у два етапи:

-       перший етап включає аналіз проектних заявок щодо відповідності технічним критеріям оцінювання і проводиться Дирекцією Фонду. Проектні заявки, що не відповідають хоча б одному із технічних критеріїв оцінювання, не допускаються до другого етапу конкурсу;

-       другий етап конкурсу включає оцінювання проектних заявок щодо відповідності критеріям призначення фінансування і проводиться членами експертних рад.

Пакет документів в рамках кожного конкурсу ви знайдене за посиланнями: 1) Конкурс індивідуальних проектів – https://ucf.in.ua/contests/1, 2) Конкурс проектів національної співпраці – https://ucf.in.ua/contests/2, 3) Конкурс проектів міжнародної співпраці – https://ucf.in.ua/contests/3.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2465387-ukrainskij-kulturnij-fond-prijmae-zaavki-na-konkurs-proektiv.html.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електронну адресу Українського культурного фонду: grants@ucf.in.ua, або за тел.: (050) 374-88-36.