Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стажування молоді в органах влади «Державотворець»

Створено: 2018-05-24 11:45:12Оновлено: 2018-05-24 11:46:41

Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) оголошують участь у проекті «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади. Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Він складатиметься з трьох етапів, на першому з яких передбачається стажування молоді в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади.

Учасники стажування мають:

-       бути громадянами України;

-       вільно володіти українською мовою;

-       на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;

-       мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення;

-       досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Відбір кандидатів на стажування здійснюватиметься в два етапи експертною комісією, яку формує Міністерство молоді та спорту України та до якої увійдуть партнери проекту, представники приймаючих на стажування органів державної влади.

Реєстрація для участі в стажуванні триває до 30 травня 2018 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlDDV3bMYgz-SNWn6yELrKm3ryhEV_QRHsMGgWuoebyHaA5w/viewform.

Якщо у Вас є додаткові запитання, Ви можете звертатись до: Марії Карчевич тел.: (044) 284-30-26; Ірини Тулякової тел.: (093) 342-21-22, Гапонюк Андріани
тел.: (099) 911-04-71.

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/derzhavotvorets/.