Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Секретар Кам’янської міської ради розповів про питання найближчої сесії

24 червня секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів традиційний передсесійний брифінг для журналістів місцевих ЗМІ.  У зустрічі також взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чернишов і директор департаменту фінансів міської ради Лариса Шевченко. На чергову 33-тю сесію, яка відбудеться 27 липня, винесено 40 основних та 7 додаткових питань.

Черга денна розпочнеться із затвердження Положень про територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного і Дніпровського районів міста.

Депутати розглянуть питання про надання згоди на передачу в безоплатне користування громадській організації «Патріот-2015» і релігійній громаді Благовірного великого князя Ігоря Чернігівського та Київського приміщень в адміністративній будівлі на площі Гагаріна, 3.

Також передбачається надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста введених в експлуатацію об’єктів: реконструйованих майстерень СЗШ №37 під приміщення дошкільного відділення та реконструйованої частини будівлі академічного ліцею №15.

Розглядатимуть на сесії й питання звернення депутатів міської ради до вищих органів юстиції з метою недопущення суддівського свавілля.

Традиційно на сесію внесено низку земельних питань, змін та доповнень до рішень міськради і міських програм різних напрямів. Крім цього, депутатам належить затвердити звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

Для забезпечення доступності та підвищення якості надання адміністративних та муніципальних послуг мешканцям Карнаухівки, що входить до складу Південного району, передбачається утворити в селищі віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП.

Буде розглянуто питання про екологічний стан Кам’янського та хід виконання Екологічної програми міста на 2016–2020 роки, а також внесено зміни до цієї програми.

До фракції «Батьківщина» на місце Олега Усачова, вибулого з депутатського складу за особистою заявою, увійде депутат, наступний за списком – Наталія Лисак.

Вносяться зміни до положення про адміністрацію Південного району. Раніше передбачалося, що вона може обслуговувати (наприклад, ремонтувати дороги) тільки приватний сектор, а тепер – і неприватний. Це пов’язано з тим, що коксохімічний завод виділяє адміністрації району кошти на ремонт дороги по проспекту Конституції за трамвайною колією.

 

 

24 червня 2019