Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський протитуберкульозний диспансер здобув премію «Zakupki.Кращі»

Комунальне підприємство «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» перемогло у категорії «Громадський вибір: Закупівлі» як кращий замовник у ProZorro.

За звання кращого замовника змагалися 20 претендентів. Переможців обирали шляхом відкритого голосування. Воно відбувалося з 22 травня по 11 червня у кілька етапів – прийом заявок на сайті премії, оприлюднення списків номінантів та голосування. Кам’янський протитуберкульозний диспансер отримав майже 8 тисяч голосів.

Комунальне підприємство «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» провело в системі ProZorro понад 540 закупівель. Серед них 93% - успішних. Аналогічний середній показник по системі ProZorro  - 83,9%. Середня конкуренція на торгах у переможця становить 3,2 учасника. До речі, аналогічний показник конкуренції у системі ProZorro  складає 2,3.

Під час вітання переможців Олег Яценко, виконуючий обов’язки генерального директора комунального підприємства «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» відмітив: «Дуже приємно отримати Премію у колі дійсних лідерів, які просувають зміни у системі публічних закупівель. Також хочу відмітити, що в залі присутні представники тих переможців, у яких є надійні та впевнені команди закупівельників, що і стало підставою перемоги у національному конкурсі. бажаю подальшого удосконалення, міцного здоров’я та прозорих закупівель».

Окрім категорії «Громадський вибір», переможців визначали у категоріях «Експертний вибір» та «Найкращі результати». Як і минулого року, кращих обирала спеціальна комісія. До неї увійшли фахівці моніторингового порталу DOZORRO та представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua. Експерти оцінювали номінантів за кількома критеріями та використовували дані публічного модулю аналітики BI.ProZorro.

«Ми обирали переможців за допомогою складних розрахунків – над цим працювала команда наших аналітиків. Серед критеріїв були і кількість закупівель та учасників, конкуренція в торгах, відсоток скарг тощо. Звісно, не обійшлося без запитань від тих, хто не потрапив у номінацію. Тому відповім: ще на першому етапі ми закрили назви компаній і обирали тільки за кодом ЄДРПОУ. Цифри самі за себе все скажуть. На другому етапі ми аналізували компанії через Youcontrol, згадки про них в ЗМІ. І звісно, ми аналізували відгуки про компанії на DOZORRO тощо. Усі переможці – приклад не тільки для ринку, а й для всієї країни. Їхній досвід має стати мотивацією для інших учасників», – розповів Іван Лахтіонов, координатор DOZORRO, керівник програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine.

Нововведенням цього року стала премія Digital.Кращі. Відзнаки отримали українські компанії, які активно впроваджують цифрові-сервіси та автоматизують свої бізнес-процеси. Тому що не зважаючи на всю складність переходу від старих та звичних інструментів до інновативних, вони – не зупиняються та продовжують розвиватися.

«Сучасний світ змінюється з шаленою швидкістю. Люди і компанії тут схожі – одні чекають до останнього і гальмують розвиток. Інші – готові експериментувати, помилятись, намагатися знову і так змінювати світ довкола нас. Це стосується як електронних закупівель і аукціонів, так і впровадження цифрових технологій у свої бізнес-процеси. Ми відзначали сами такі компанії, бо впевнені, що їх приклад спонукатиме до розвитку інших», – наголосила Оксана Ферчук, керівник бізнес-напряму компанії EVO (майданчики Zakupki.Prom.ua, Аукціони.Prom.ua та онлайн-сервісу ««Вчасно")

Премія Zakupki.Кращi – відзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категоріях: «Експертний вибір», «За результатами в системі», «Громадський вибір: закупівлі». Засновник премії – популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

Премія Digital.Кращі започаткована у 2019 році. Її отримають компанії, які стежать за новаціями й активно впроваджують цифрові технології. Нагородами відзначать учасників у двох категоріях: «Експертний вибір» та «Громадський вибір: цифрові технології». Засновник премії – популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

24 червня 2019