Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулися «Олімпійські ігри»

23 червня у Кам’янському на лівобережному футбольному полі «Надія» за підтримки міського голови Андрія Білоусова відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійські ігри», присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

У центрі футбольного майданчика вишикувалися місцеві футболісти, волейболісти та баскетболісти, спортсмени які входять у велику олімпійську сім`ю, що налічує в нашому місті 21 вид спорту, а напроти їх вишикувались у повному складі директори спортивних закладів міста які входять в структуру управління молоді та спорту міста. Святковий настрій їм подарували показові виступи вихованців відділення спортивної акробатики «ДЮСШ №4», художньої гімнастики «ДЮСШ №4» та черлідингу «ДЮСШ №2».

Від імені міського голови усіх привітав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк, а також вручив капітанам команд у подарунок від Андрія Білоусова професійні м’ячі.

Після цього на спортивних майданчиках відбулися товариські матчі з футболу між командами футбольної школи «Надія» та ЦПФ «Сталь»   та баскетболу між міськими командами лівого та правого берегу.

Крім того, під час свята відбувся волейбольний турнір з волейболу, у якому взяли участь команди "Кам`янчанка", технологічного коледжу та ДЮСШ № 2. Впевнену перемогу в цьому змаганні виборола «Кам’янчанка». Переможниці та призерки були відзначені грамотами та медалями.

 

24 червня 2020