Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

З днем народження, Дніпровська організація ветеранів

Створено: 2017-10-24 10:26:15Оновлено: 2017-10-24 10:41:26

Привітати з 30-річчям утворення Дніпровської районної організації ветеранів України поспішали багато - депутат обласної ради Олена Олександрівна Плахотник, депутат міської ради Сергій Михайлович Павлюк, член виконкому Анатолій Степанович Савенков, представники обласної організації ветеранів, голови Південної і Заводської районних організацій ветеранів Валентина Пилипівна Чабан і Михайло Іванович Сенчишин, керівники організацій, учні навчальних закладів.

З великою теплотою організацію, яка об'єднує ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, військової служби, силових структур і просто громадян похилого віку, зустрічала адміністрація Дніпровського району, яку очолює Олександр Васильович Саусь. З почуттям глибокої вдячності та поваги, вітали в залі ветеранський актив, тих, хто стояв біля витоків формування Дніпровської районної організації ветеранів!

У цей день байдужих у залі не було - теплі слова вітання, побажання та подяки, що доводили часом до сліз, звучали на адресу ветеранів. Але ж вони все це заслужили.

Вітали на святі гордість Дніпровського району - славних Героїв Соціалістичної праці: Зоріченко Тамару Федорівну, Чернецького Івана Андрійовича, Заслужених енергетиків України - Гаврюкіна Віктора Георгійовича, Косенка Володимира Віталійовича, а також ветеранів, нагороджених високими урядовими нагородами за самовіддану працю.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих ветеранів, які багато сил і досвіду віддали при формуванні районної організації ветеранів.

Ветеран - це почесне звання, в якому поєднуються такі важливі поняття, як патріотизм, самовідданість, професіоналізм, доброта і мудрість.

Згадали ветерани і далекий грудень 1987 року, коли Дніпровський район став територіально розширюватися і важливою подією в його житті стало створення районної організації ветеранів війни, праці та військової служби, де на першій установчій конференції головою був обраний Рудасьов Борис Ілліч - учасник бойових дій, військовий авіатор , який пробув на цій посаді 10 років.

На сьогоднішній день чисельність ветеранів і пенсіонерів в районі становить понад 25,5 тис. чоловік. Всю роботу з ветеранами та пенсіонерами здійснює Рада ветеранів, яку очолює Шиліна Аліна Василівна. Основою організації ветеранів є первинні ветеранські організації в трудових колективах і за місцем проживання. У складі районної організації на сьогоднішній день 16 первинних організацій, які проводять цілеспрямовану роботу щодо соціального захисту ветеранів та захисту їхніх життєвих інтересів. Очолюють їх грамотні активісти з великим життєвим досвідом і стажем.

Ветерани висловлювали глибоку вдячність і подяку голові районної адміністрації Саусю О. В., міській організації ветеранів України під керівництвом Тесьолкіної Л. І., депутату обласної ради Плахотник О.А. Саме вони допомагають у вирішенні ряду питань щодо соціального захисту ветеранів. завжди надають практичну допомогу і підтримують ветеранів у всьому.

Багато в цей день було нагороджених ветеранів. І, як завжди, віддушиною свята були привітання школярів. Щира подяка керівникам навчальних закладів Сбоєвій Л.І і Кардашовій І.В. за гарні концертні номери і солодкий пиріг від ліцеїстів.