Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги керівників підприємств та підприємців міста - безкоштовний семінар-практикум `Хочу експортувати! Скажіть, з чого почати“

Створено: 2016-01-25 10:50:28Оновлено: 2016-01-28 15:06:44

 

Керівникам підприємств-експортерів

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

         Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у рамках виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.03.15 № 213-р та за дорученням заступника Міністра економіки та торгівлі України – Торгового представника України Микольської Н.Я. проводить опитування українських підприємців-експортерів.

Основна мета даного дослідження – виявити проблеми та ключові потреби експортерів, оцінити рівень інформованості та ефективності їх взаємодії з центральними органами виконавчої влади в області зовнішньоекономічної діяльності.

Пропонуємо всім відповідним підприємствам, установам та організаціям прийняти участь в опитуванні на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (веб-портал http://goo.gl/ldpHix).

Перейти до анкети

Узагальнена інформація на основі даних анкет буде опрацьована в Мінекономрозвитку з метою вдосконалення заходів державної підтримки експортерів.