Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Щорічна виставка SIAGRO 2018

Створено: 2018-01-25 13:42:56Оновлено: 2018-01-25 13:49:44

13-16 березня 2018 року в м. Дакар (Сенегал) відбудеться 11-та щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчування SIAGRO 2018.

Тематичні секції виставки: сільське господарство, тваринництво, риболовство, обладнання, продукти переробки (крупи, фрукти і овочі, молоко, м’ясо тощо), упаковка.

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) планує організувати український стенд
на даній виставці, де низка українських компаній-виробників та дистриб’юторів матимуть змогу презентувати свою продукцію потенційним партнерам з Сенегалу та інших країн Африки.

Участь українських компаній у виставці SIAGRO і подальша співпраця з Сенегалом надає реальні можливості розширити альтернативні ринки збуту своєї продукції.

Площа стандартного стенду, що пропонується компанії, становить 6 кв.м. Площа може змінюватись і набір обладнання для стенду замовляється за бажанням компанії.

Пропонуємо зацікавленим підприємствам розглянути можливість участі у виставці «SIAGRO - 2018» та стати експонентом українського стенду.

Для участі у виставці необхідно до 31 січня 2018 року надати  анкету, що додається.

У разі наявності запитань необхідно звертатися до контактної особи – Куцевої Світлани Геннадіївни, електронна адреса: ved3@uspp.org.ua, тел. (044) 5369642, м.т. +38 050 353 34 02.

Довідково: В листопаді 2017 року в УСПП відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сенегалу в Польщі та Україні (за сумісництвом) паном Амаду Дабо, який від імені сенегальських підприємців висловив велику зацікавленість у співпраці з Україною і запросив українські компанії якомога активніше заходити на ринок Сенегалу.

На теперішній час основними перевагами Сенегалу є наступні.

-    Сенегал є економічно, політично та безпечно стабільною країною Західної Африки.

-    Уряд Сенегалу затвердив «План розвитку Сенегалу» на 20 років з виділенням відповідного фінансування. План передбачає реалізацію широкого кола проектів з розбудови інфраструктури залізниць, університетських містечок, зернових терміналів тощо.

-    Сенегал уклав угоди про вільну торгівлю з країнами Африки, ЄС, США, країнами Латинської Америки і пропонує стати альтернативним ринком для експорту української продукції та подальшого безмитного ре-експорту до вищевказаних країн.