Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги виборців щодо зміни виборчої адреси!

Створено: 2020-02-25 07:28:29Оновлено: 2020-02-25 07:38:26

До уваги виборців щодо зміни виборчої адреси!

Відповідно до ст.141 Конституції України, ст.ст.194,195 Виборчого кодексу України в останню неділю жовтня на території України відбудуться чергові місцеві вибори.

З метою виготовлення якісних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Південного району запрошує Вас перевірити правильність своєї виборчої адреси, внесеної до Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців, яким за власною ініціативою змінено адресу житловому будинку, в якому вони проживають, або присвоєно (надано) нову адресу об’єкту нерухомого майна.

Після здійснення державної реєстрації права власності на відповідний об’єкт нерухомого майна, зверніться до відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста щодо внесення змін в адресу місця проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (адреса: м. Кам’янське, вул. Затишна, 3).

Відділ ведення Державного реєстру виборців Південного району розташований за вищевказаною адресою на 4-му поверсі. Завітайте до нас! Внесіть зміни у виборчу адресу. При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0569) 56-07-29, (0569) 56-07-28.

Не залишайте перевірку на останній день — звертайтеся зараз!

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

Південного району                                                                      В.Ковальова