Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У лікарні Кам`янського відкрили новий рентген кабінет з сучасним обладнанням

24 лютого в Кам'янській лікарні швидкої медичної допомоги (раніше лікарня №8) встановили сучасну цифрову універсальну рентгенівську діагностичну систему «Helios DRF» виробництва Італії. Апарат встановлений на 6-му поверсі у відремонтованому кабінеті рентгенодіагностичного відділення.

На презентації були присутні міський голова Андрій Білоусов і народний депутат України Ганна Лічман, яка допомогла придбати нове медичне обладнання за кошти державного бюджету.

«Цей апарат коштує 10 мільйонів гривень. Він куплений завдяки допомозі народного депутата України Ганни Лічман. До цього медики користувалися рентген апаратом 1978 року випуску, який давно застарів. Зі свого боку місто виділило 2 мільйони гривень як співфінансування і на ремонт рентген кабінету. На даний момент в цій лікарні в рамках президентської програми проводиться капітальний ремонт приймального відділення, а також в цьому році за кошти міського бюджету будуть повністю відремонтовані відділення політравми, кардіологічне та травматологічне відділення. Таким чином, перший, другий, третій і четвертий поверхи семиповерхової лікарні в цьому році будуть капітально відремонтовані. Крім цього ми хочемо подати заявку на участь в конкурсі, щоб за рахунок грантових коштів Європейського Інвестиційного банку провести теплову санацію всього корпусу і капітальний ремонт ще трьох відділень п'ятого, шостого та сьомого поверхів лікарні. Я сподіваюся наше місто виграє конкурс і ми реалізуємо цей проєкт», - сказав Андрій Білоусов.

Ганна Лічман відзначила, що для міста отримати таке якісне медичне обладнання – важливий крок.

«Ми будемо продовжувати реалізацію цієї програми, оновлювати медичне обладнання в міських лікарнях. Кам'янчани достойні найкращого», - сказала народний депутат України Ганна Лічман.

За словами медиків, новий цифровий рентген апарат – дуже важливий для пацієнтів, оскільки допомагає точно встановити діагноз, від чого залежить ефективність призначеного лікування. Нова цифрова універсальна рентгенівська діагностична система «Helios DRF» виробництва Італії дозволяє отримувати високоякісні рентгенівські знімки і мінімізує променеве навантаження на пацієнта. Результати досліджень можна записувати на CD/DVD носії, або, як альтернатива, відправити до друку лише найбільш важливі зображення.

Протягом 2020 року у відділенні проведено 25 625 рентгенограм 16738 пацієнтам.

25 лютого 2021