Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Британська Рада відкриває прийом заявок від університетів на гранти в сфері креативної економіки

Створено: 2019-04-25 05:56:55Оновлено: 2019-04-25 05:57:23

1 квітня 2019 року Британська Рада відкриває другий раунд прийому заявок в рамках програми CreativeSpark, що виділятиме гранти до 40 тис фунтів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні. Кінцевий термін подання заявки – 12 травня 2019 року.

На конкурс приймаються заявки від українських університетів у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Мета програми Creative Spark – розвиток креативної економіки через навчання та підтримку студентів, випускників університетів та молодих підприємців. Програма фокусується на трьох елементах - формування партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій, різноманітних навчальних активностях та подіях з розвитку підприємницьких навичок, онлайн-курсах англійської для підприємців.

Британська Рада заохочує навчальні установи, НУО та міські державні адміністрації до подання проектів на конкурс об’єднанними зусиллями. Завдяки такому формату збільшується можливість розвивати підприємницьку еко-систему на рівні міст в Україні та адаптувати успішний британський досвід розвитку підприємницьких навичок в системі вищої освіти.

Програма Creative Spark розпочалась у 2018 році  і за першій рік роботи підтримала 38 міжнародних партнерських проектів між вищими учбовими закладами та інституціями у секторі креативної економіки з Великої Британії та України, а також Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану та Узбекистану. В Україні за перший рік програми було підтримано вісім проектів. У 2019 році програма профінасує ще 12 партнерств у 7 країнах.

Додаткова інформація про гранти, аплікаційна форма та рекомендації щодо подання заявки містяться за посиланням Партнерський фонд CreativeSpark.

Кінцевий термін подання заявки –12 травня 2019 року.

Аплікантів, заявки яких будуть відібрані, повідомлять про результати 03 червня 2019 року.З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь: creative.spark@britishcouncil.org. Слідкуйте за інформацією на http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark