Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Мешканцям Соцміста і БАМу рекомендують не відкладати питання переходу на автономне опалення до осені

У Кам’янському за участю керівництва адміністрації Південного району та комунального підприємства «Південні тепломережі» відбулась нарада для керівників ОСББ, ЖБК та ОСН району щодо припинення централізованого постачання тепла до багатоквартирних будинків Соцміста та БАМу в опалювальний період 2019-2020 років. 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради про затвердження Порядку відключення від системи централізованого опалення приміщень в житлових будинках, що були підключені до джерела теплопостачання АТ «ДніпрАзот», комунальне підприємство «Південні тепломережі» визначено надавачем послуг з організації встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях.

Як повідомив присутній на нараді директор комунального підприємства «Південні тепломережі» Володимир Аулов, згідно з листом від АТ «ДніпроАзот» теплопостачання на житлових масивах Соцмісто і БАМ буде припинено. З метою спрощення процедури переходу на автономне опалення в квітні поточного року були відкриті два офіційних пункту прийому документів, які працюють за «принципом єдиного вікна». На теперішній час мешканцям Соцміста і БАМу не потрібно буде самостійно звертатися в різні інстанції і організації – досить прийти на пункт з мінімальним пакетом документів, де буде надано повний перелік послуг: від консультації по кроках і етапам переходу на автономне опалення, до закриття особового рахунку та отримання пільгового тарифу. На пунктах також, можна отримати довідку про відсутність заборгованості, або укласти договір реструктуризації боргу, підібрати оптимальний варіант для придбання і встановлення комплектів електричного автономного опалення, проконсультуватися по пільгах та субсидіях, оформити заявку на виготовлення безкоштовного проекту і додатковим технічним послугам.

Кожне звернення фіксується в спеціалізованій базі даних, весь процес переходу на автономне опалення контролюється і супроводжується фахівцями комунального підприємства «Південні тепломережі». Інформацію про поточний статус звернення можна отримати і в телефонному режимі, звернувшись на гарячу лінію, або зателефонувавши на пункт прийому.

Для економії сил, засобів і часу, мешканцям Соцміста і БАМу рекомендують не відкладати питання переходу на автономне опалення до осені, а звертатися на пункти вже зараз. На теперішній час немає черг і помірні ціни, але ближче до осені – ситуація може змінитися.

Для розуміння вигоди від переходу на автономне опалення пропонують провести звичайний розрахунок витрат при централізованому опаленні і автономному (з пільговим тарифом на електроенергію). Порівнявши ці суми можна переконатися, що вартість вкладень у покупку та установку електропанелей, повернеться вже в наступному опалювальному сезоні.

Фахівці нагадують що, тільки на офіційних пунктах проект безкоштовний і повний супровід процесу переходу на автономне опалення, та чекають мешканців за однією із адрес:

вул. Затишна, 3 (будівля адміністрації Південного району), каб. № 110, телефон: 096-323-04-49, вул. Дунайська, 51 (СШ № 42), телефон: 096 190-97-68, гаряча лінія: 0800-33-17-15.

Найголовніша задача, яка наразі стоїть перед спеціалістами адміністрації, керівниками органів самоорганізації населення, ОСББ, ЖБК та фахівцями комунального підприємства «Південні тепломережі», донести до відома мешканців багатоквартирних будинків необхідність забезпечення своїх помешкань альтернативними джерелами тепла.

 

25 червня 2019