Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулися «Літні молодіжні ігри»

25 червня у Центральному парку культури та відпочинку управління молоді та спорту міської ради за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова провело спортивно-масовий захід «Літні молодіжні ігри», присвячений Дню молоді України.

Відкрили свято показові виступи вихованців спортивної гімнастики «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Металург» та вихованців відділення черліденгу «Дитячо-юнацької спортивної школи №2».

Усіх учасників «Літніх молодіжних ігор» від імені міського голови привітав начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк та директор Центрального парку культури та відпочинку Анна Самохвалова.

Розпочався спортивний захід з товариської гри вихованців відділення гандболу «Дитячо-юнацької спортивної школи №1». З нагоди свята від міського голови вони отримали у подарунок гандбольні м’ячі.

Після цієї гри у товариському матчі з гандболу зустрілися команди Молодіжної ради та «Центру молодіжних ініціатив». Для цих команд це було новим досвідом, адже до цього вони у гандбол ніколи не грали, але всі молоді люди отримали масу задоволення.

У завершенні «Літніх молодіжних ігор» відбувся фінальний матч Кубку міста з міні-футболу, Кубку міського голови. За звання переможця у запеклій боротьбі зійшлися команди «Інтро» та «Рапід». Впевнену перемогу з рахунком 3:1 здобула команда «Рапід», вона і отримала кубок та медалі. Кращим воротарем турніру став  Єгор Попович «Рапід», а кращими гравцями – Олександр Сіненко капітан «Рапід» та Артур Мелюшко («Інтро»).

Вітаємо переможців та усіх учасників заходи.

 


25 червня 2020