Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заходи приурочені до дня визволення міста Кам`янське від фашистських загарбників у територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району

Створено: 2016-10-25 14:11:36Оновлено: 2016-10-25 14:25:37

 

З нагоди 73 річниці визволення міста Кам'янське від фашистських загарбників 23 жовтня  2016 року у територіальному центрі соціального обслуговування  Дніпровського району відбулося святкове засідання клубу ветеранів війни та праці, проведено літературно-музичну композицію з нагоди свята "Битва за Дніпро". Цей захід організовано  для ветеранів війни та праці, які обслуговуються територіальним центром та жителів лівобережної частини міста. Привітати ветеранів зі святом завітали почесні гості: голова адміністрації Дніпровського району – Саусь Олександр Васильович, який побажав ветеранам та всім присутнім на заході  міцного здоров'я,  миру,  наснаги, залишатися завжди в строю.

Зі словами привітання та подяки до ветеранів звернулася голова ветеранської організації Дніпровського району - Шиліна Аліна Василівна.

Своє привітання вона розпочала з розповіді про історію визволення рідного міста від фашистських загарбників, а завершила  свій виступ побажаннями миру, терпіння, здоров'я та проханням не забувати про подвиг ветеранів, та завжди  пам'ятати цю радісну дату - день визволення рідного міста.

Вокальний ансамбль територіального центру "Журавка" подарував всім присутнім пісні воєнних часів та різноманітні  музичні композиції. 

Композиції воєнних років, ліричні пісні виконав ансамбль «Надія», вірш «Діти війни» прочитала член клубу «Дружба» - Бандурка Таїсія Михайлівна.

Згадали в цей день та вшанували хвилиною мовчання  всіх загиблих та померлих ветеранів. З нагоди свята до пам'ятного знаку «Танк Т-34» було покладено квіти. 

На святі були присутні 60 ветеранів та дітей війни лівобережжя.

Завершився захід  символічною піснею «Перемога» в виконанні ансамблю «Журавка». Атмосфера заходу була святковою та незабутньою.