Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грантова програма науково-технічного підприємництва (STEP) від CRDF Global

Створено: 2017-10-25 13:15:21Оновлено: 2017-10-25 13:17:54

CRDF Global запрошує технологічних підприємців взяти участь у онлайн-тренінгах та конкурсі в межах програми STEP 2017 – «Virtual Incubation Program» (VIP), метою якої є підтримка стартапів, що займаються розробкою продуктів та послуг у наступних секторах (не обмежуючись перерахованими): захист інформації та кібербезпека; екологічно чиста енергія; робототехніка; IoT та BigData. Проведення STEP в Україні здійснюється щорічно завдяки грантам Держдепартаменту США.

Партнери програми: Харківський IT-кластер, Науковий парк Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, IHub, Харківська інноваційна платформа, Дім роботів.

Зверніть увагу, що аплікаційна форма (http://sbiz.club/9675/grantova-programa-naukovo-tehnichnogo-pidpryyemnytstva-step-vid-crdf-global/), повинна бути подана англійською мовою до 10 листопада 2017 року (18:00 за київським часом) на адресу: stepua@crdfglobal.org.

Взяти участь можуть стартапи на ранній стадії розвитку, в яких лідери і члени команди є громадянами України або мають статус легального резидента України.

Учасники програми будуть мати можливість пройти онлайн-навчання, отримати допомогу ментора та взяти участь у фінальному конкурсі. Переможці фінального конкурсу мають можливість отримати гранти:

-         один “Go-to-Market” грант до $3,000;

-         один “Startup-Idea-Validation” грант до $1,000.

Ціллю є підтримка розвитку наукомісткої ринкової економіки України шляхом стимулювання інноваційної діяльності та технологічного підприємництва.

Задачі:

-         сприяння розробці нових продуктів, базованих на інноваційних технологіях, і послуг та їх комерціалізації на локальному та міжнародному ринках;

-         надання стартапам-учасникам індивідуальної підтримки у розвитку бізнесу шляхом менторства, нетворкінгу, надання грантів на конкурсній основі, сприяння у розвитку зв’язків з можливими партнерами/ інвесторами для збільшення власного потенціалу і досягнення комерційного успіху;

-         сприяння продуктивному діалогу між місцевими винахідниками та інвесторами, глобальною науково-технічною та бізнес-спільнотами та українськими технологічними підприємцями і приватними компаніями.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті CRDF Global: http://www.crdfglobal.org/; додатки за посиланням: http://www.crdfglobal.org/sites/default/files/funding-opportunity/PA_STEP_VIP_Ukraine_Ukr.pdf.