Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс для НУО: Розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту

Створено: 2017-10-25 13:18:57Оновлено: 2017-10-25 13:19:55

Пропонуємо прийняти участь у конкурсі Міжнародної Організації з Міграції (надалі МОМ) профільним неурядовим організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Тема: Запрошення для потенційних партнерів – НУО – до висловлення зацікавленості в участі у проекті, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму (UA1-2017-670).

Подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему розвитку самозайнятості та дрібного підприємництва для внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, а також супроводження бенефіціарів проекту у процесі започаткування або розвитку власного бізнесу чи власної самозайнятості.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та супроводження бенефіціарів проекту.

Бюджет пропозиції має подаватися у Євро.

Поточний курс можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс завантажити за посиланням: ua1-2017-670_rfp_ukr_kfw_ngo_selection_vf, що містить наступні документи:

-         запрошення до участі;

-         інструкція для партерів-виконавців;

-         додаток 1 – Технічне завдання;

-         додаток 2 – Інформаційний листок учасника завантажити тут та Кодекс поведінки постачальника завантажити тут;

-         додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;

-         додаток 4 – Форми проектної пропозиції;

-         додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми завантажити тут;

-         додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ;

-         додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 3 листопада 2017 р., за наступною адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні;

Відділ Закупівель;

вул. Михайлівська, 8;

м. Київ, 01001.

Окремо необхідно обов’язково надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту: «UA1-2017-670 – Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: UA1-2017-670 – питання за запитом пропозицій, до уваги Юлії Завертаної.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

Додаткова інформація за посиланням: http://www.iom.org.ua/ua/zaproshennya-dlya-potenciynyh-partneriv-nuo-do-vyslovlennya-zacikavlenosti-v-uchasti-u-proekti