Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Данину пам’яті воїнам, котрі визволяли наше місто від німецько-фашистських загарбників, віддали в день 75-ої річниці його визволення представники адміністрації Заводського району міської ради.

Створено: 2018-10-25 12:09:55Оновлено: 2018-11-20 07:08:30

У повсякденних турботах та справах ми іноді не помічаємо як швидко спливає час. Але є події, які назавжди залишаються у нашій пам’яті.

Все далі і далі в історію відходять грізні й важкі роки війни, але не згасає память про тих, хто, не шкодуючи себе, приніс на вівтар МИРУ найдорожче – життя.

У рамках заходів, присвячених відзначенню 75-ої річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, заступник міського голови – голова адміністрації Заводського району міської ради Юрій Лисяк, його заступники Андрій Тарадін і Владислав Коваленко, працівники адміністрації, представники районної організації ветеранів, громади поклали квіти до центрального обеліска та могил загиблих воїнів на військовому кладовищі по вулиці Сергія Слісаренка.

Ці квіти – дань шани, поваги і вічної пам’яті доблесним оборонцям і воїнам визволителям, які полягли в смертельному бою з фашистами за визволення кам’янської землі, тим, хто відбудовував місто в повоєнні часи.

Нинішнє й майбутні покоління кам’янчан зобов’язані їм життям, а наша Україна – своїм існуванням. Доземний уклін і безмежна шана їм за все, що довелося пережити, винести і звершити.

З радістю і болем відзначають камянчани славетний день визволення свого міста. Але поряд із сумом є священа память про полеглих героїв і глибока шана до живих ветеранів.

Заводська районна організація ветеранів України під головуванням Михайла Сенчишина з нагоди 75-ої річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників презентувала серед учнівської молоді навчальних закладів району свою книгу «Дитинство – опалене війною», яка стала лауреатом обласного конкурсу. Сторінки презентованої книги сповнені спогадами та фотографіями покоління «Дітей війни».

Ветерани Заводського району прийняли активну участь у фестивалі самодіяльної творчості серед ветеранів трьох районів нашого міста та селища Карнаухівка, що проходив у жовтні в Кам’янському музичному коледжі, і був присвячений визволенню нашого рідного міста і Дніпропетровської області від нацизма. На високому рівні Заводський район представляли колективи «Дніпрянка» і «Славута» культурно-розважального комплексу металургійного комбінату, під керівництвом Людмили Журавель і Лариси Персіанової, ансамбль «Берегиня» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району м.Кам’янське, під керівництвом Валерія Лагойди, та представники колективу первинної ветеранської організації ПАО «Дніпровький металургійний комбінат». Усі учасники заходу отримали задоволення від виступів та спілкування у ході проведення фестивалю.

З нагоди Дня визволення міста Заводська районна організація ветеранів України привітала десять ювілярів у поважному 90 річному віці продуктовими наборами, п’ятеро ветеранів отримали матеріальні допомоги.

За ініціативність, бажання зберегти цінні спогади безпосередніх свідків історії, за активну участь у патріотичному вихованні молоді на урочистому заході в академічному музично-драматичному театрі ім.Лесі Українки з нагоди 75-ої річниці визволення міста від фашистських загарбників ветеранам Заводської районної організації ветеранів України                    Сенчишину М.І., Раку В.Г., Литвину М.С. міський голова Андрій Білоусов вручив нагрудні знаки «За заслуги перед містом» різних ступенів, подячні листи від міського голови отримали Краснокутський Л.Д., Бондаренко М.І., Білокінь А.Ф.

25 жовтня – пам’ятна сторінка історії нашого міста, що надає привід замислитись над сенсом буття,  закликає берегти мир і злагоду в суспільстві, турбуватись про тих ветеранів найбільшої з воєн, котрі живуть серед нас