Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс на здобуття премії International ReSource Award

Створено: 2018-01-26 07:35:08Оновлено: 2018-01-26 07:36:15

Швейцарський фонд Swiss Re Foundation оголошує конкурс на здобуття премії International ReSource Award. Претендентами на отримання премії можуть бути соціальні підприємницькі ініціативи, спрямовані на створення або розвиток нових підходів до вирішення існуючих соціальних та екологічних проблем, пов'язані зі сталою практикою управління водними ресурсами.

Премія ReSource визнає соціальні підприємницькі ініціативи, спрямовані на створення або розгортання нових підходів для вирішення існуючих соціальних або екологічних проблем, пов'язаних із сталою практикою управління водними ресурсами. Приклади включають доступ, використання та постачання води, санітарії та гігієни у країнах з низьким рівнем доходів, низьким середнім рівнем та середнім рівнем доходу, що класифікуються Світовим банком (https://datahelpdesk.worldbank.org/knowledgebase/articles/906519#Low_income).

Приз поєднує фінансові та нефінансові внески (коучинг або експертні поради). Половина загальної суми внесків, еквівалентна 150 000 доларів США, буде виділена трьом фіналістам (20 000 доларів США + коучинг кожен), з яких буде обраний переможець. Організація, що отримала нагороду, буде підтримана (75 000 доларів США + тренінг) протягом наступних трьох років у подальшому розвитку, створення прототипів та розширення своєї соціальної підприємницької ініціативи.

Вимоги до претендентів:

1)  Крок I коротка пропозиція:

-       учасникам пропонується відповісти на онлайн-опитування про свою соціальну підприємницьку ініціативу до 16 березня 2018 року. Всі короткі пропозиції, отримані на цей термін, будуть оцінені в березні та квітні 2018 року командою експертів у галузі водних ресурсів та бізнесу;

-       тільки форми, заповнені англійською мовою, будуть прийняті. Заявники, які не мають можливості подати заявку в електронному вигляді, повинні звернутися до Секретаря премії ReSource.

2)  Крок II повна пропозиція:

-       16 квітня 2018 р. авторам найкращих коротких пропозицій буде запропоновано надати повну версію (повну пропозицію) своєї соціальної підприємницької ініціативи в Інтернеті. Ці повні пропозиції будуть переглянуті та оцінені на основі визначених критеріїв. Усні інтерв'ю з заявниками
20 червня 2018 року завершить перший тур оцінки;

-       чотири-вісім найкращих рейтингових пропозицій буде оцінено міжнародним та незалежним журі, яке вибере трьох фіналістів до кінця серпня 2018 року.

3)  Крок III фіналісти:

-       три фіналісти отримають фінансову підтримку (по 20 000 доларів США кожен), а також шість місяців спеціального тренінгу від експертів (сума в 5 000 доларів США), яка допоможе їм уточнити свої пропозиції (з жовтня 2018 р. по березень 2019 р.). Один представник у фіналістів буде запрошений наприкінці цього періоду відвідати Цюріх, Швейцарія, щоб представити свою соціальну підприємницьку ініціативу до міжнародного журі, яке вибере переможця премії ReSource.

4)  Крок IV переможець:

-       на додаток до 20 000 доларів США, отриманих під час фіналу, переможцю буде також надано фінансування (на загальну суму 75 000 доларів США, протягом трьох років) та з квітня 2019 року до квітня 2022 року для здійснення або збільшення виграшу соціальна підприємницька ініціативи. Загалом, переможця фінансово підтримують 95 000 доларів США та конкретне тренуванням на період до 3,5 років.

Короткі та повні подані пропозиції будуть оцінюватися за такими напрямками:

-       соціальний та екологічний виклик: пропозиція демонструє глибоке та справжнє розуміння соціальної та екологічної проблеми, яку необхідно вирішити;

-       вплив: очікуваний соціальний, екологічний та економічний вплив чітко визначений та відповідає обсягу премії ReSource;

-       підхід: пропозиція окреслює переконливий соціальний підхід до вирішення конкретного завдання. Визначену мету та очікуваний вплив можна реально досягти з представленим підходом;

-       фінанси: існує фінансово життєздатний бізнес-план на основі чітких та логічних припущень;

-       компетенції: наявна кваліфікована команда з відповідними навичками та досвідом;

-       управління ризиком: визначено всі відповідні ризик-фактори та відповідні заходи щодо запобігання та зменшення ризику.

Детальніше про участь у конкурсі можна ознайомитися за посиланням: https://www.resourceaward.org/award-application.