Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

Створено: 2019-04-26 05:20:51Оновлено: 2019-04-26 05:33:58

Про участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

Інформація

       Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який триває до 09 серпня 2019 року.

       Основними завданнями конкурсу є сприяння в набутті нових знань, обміну досвідом органів місцевого самоврядування, публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування, поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на розвиток територіальних громад.

       Тематика конкурсу у 2019 році:

      1. «Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету».

      2. «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад».

      3. «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку». Ураховуючи наведене, пропонуємо підготувати матеріали для участі у зазначеному конкурсі й надати відповідну заявку, яку можна знайти на сайті Мінрегіону, до 09 серпня 2019 року електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int, а також інформувати обласну раду про участь у конкурсі й направити копію заявки на електронну адресу: matveev@oblinfo.dp.ua.

      Більш детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/ та телефонами: 044 303 99 16, 044 590 47 76.

      Директор департаменту фінансів міської ради                                              Л.Ф.Шевченко