Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

26 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули 8 блоків питань. 

Перед розглядом питань пройшло урочисте нагородження. Подяками міського голови за професіоналізм та вагомий особистий внесок у культурно-просвітницьку діяльність були відзначені працівники мистецьких та навчальних закладів Кам’янського.

Члени виконавчого комітету заслухали інформаційну доповідь про екологічний стан міста Кам’янське та хід виконання Екологічної програми міста Кам’янського на 2016–2020 роки. Внесено зміни до фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності на 2020 рік.

Виконком затвердив норми надання послуг із вивезення побутових відходів у місті, надав дозволи на розміщення зовнішньої реклами та ухвалив рішення про демонтаж рекламних засобів. Зокрема, найближчим часом у місті буде демонтовано понад 10 самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Рішеннями виконавчого комітету ряд жилих приміщень переведено у нежилі. Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Міський спецкомбінат» визначено балансоутримувачем кладовищ – тепер воно має забезпечувати збереження й експлуатацію в належному стані цих об’єктів.

На засіданні було затверджено акт прийняття-передачі реконструйованих майстерень СЗШ №37 під дошкільне відділення на вулиці Щербицького.

Також члени виконкому ухвалили рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

26 червня 2020