Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройдуть всеукраїнські автомобільні змагання «Camion Rallye»

31 липня та 1 серпня в Кам'янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова відбудеться видовищне автомобільне змагання національного рівня - IV етап трофея ФАУ з ралі на серійних авто.

Програма змагань:

Перший день перегонів відбудеться - 31 липня в 18:00. На майдані Петра Калнишевського зберуться автомобільні екіпажі з усієї України. Після презентації екіпажів на подіумі автомобілісти відправляться на асфальтовану площадку в районі 65-ї автобази за адресою: Західний проїзд, 1а, де пройдуть перші швидкісні заїзди.

Другий день ралі - 1 серпня. З 12:20 в районі вулиці Набережна на житловому масиві Дніпробуд (Речпорт - «Полум'яні Зорі») будуть проходити змагання другого дня. Пілоти подолають спеціальні швидкісні ділянки на час. Траса ралі довжиною майже 6 кілометрів з видовищними розворотами і віражами розроблена з дотриманням всіх норм безпеки і вимог Автомобільної Федерації України (FAU). Фініш першого екіпажу очікується о 17:40.

Фінал та нагородження переможців відбудеться 1 серпня о 19:30 на площі Петра Калнишевского. Під час фінальної частини гонщики розкажуть про свої враження від змагань, поспілкуються і зроблять загальні фото з уболівальниками.

Очікується близько 80 учасників різного рівня підготовки.

Організатором і генеральним партнером заходу є компанія "IZI-PROJECT" (Ізі-Проджект). Партнери змагання: екологічні фарби OIKOS і служба охорони джебом.

26 липня 2021