Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу III квартал 2017 року

Створено: 2017-10-26 10:50:22Оновлено: 2017-10-26 10:52:38

 

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за ІІІ квартал 2017 року

 

1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та
6 двотижниевих звітів.

За ІІІ-й квартал 2017 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про проведення громадського обговорення щодо найменування вулиці на честь Героя України Дениса Томіловича»;

- «Про організацію та відзначення в місті у 2017 році Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України»

- «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 31.07.2017 №259-р».

Підготовлено проекти рішень міської ради:

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №576-12/VII «Про затвердження Програми  діяльності та фінансової підтримки комунального підприємства «Редакції газети «Відомості» Кам′янської міської ради» у 2017 році»;

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №608-12/VIІ «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у м.Кам’янському на 2017-2021 роки».

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 132 доручення облдержадміністрації, листа, звернення, повідомлення, що надійшли до відділу.

За ІІІ квартал 2017 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 440 інформаційних повідомлень та  прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану та запобіганню конфліктних ситуацій.

Відділ працював згідно з графіком роботи міського голови, календарним планом основних заходів, які проводять міська рада та її виконавчий комітет, брав участь у всіх заходах за участю міського голови, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 

2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом політичної партії ВО «Свобода», громадськими організаціями «Старт» та «Народний контроль».

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновок стосовно реєстрації статуту релігійної організації «Харизматична релігійна громада Повного Євангелія «Відродження» у м. Кам’янське Дніпропетровської області», дотримання нею чинного законодавства, юридичної адреси та місця проведення богослужінь. Також підготовлені висновки щодо реєстрації змін до статутів релігійних організацій «Релігійна громада «Месія» Харизматичної християнської церкви (Повного Євангелія)» у місті Кам’янському, «Релігійна громада Преображення Господнього парафія Екзархату Української Греко-Католицької Церкви в м. Кам’янське», «Релігійна громада Святителя Миколая парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату», «Релігійна громада Собор вселенських учителів і святителів: Василя Великого, Григорія Богослова і Іоанна Золотоустого парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату», «Релігійна громада Козацької церкви Святої Покрови парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 18 привітань, підготовлено 30 текстів промов для міського голови, 10 текстів вітальних листів,  5 текстів подяк міського голови.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Відверто з владою», «Територія Д».

На міському радіо також велася постійна робота по висвітленню діяльності міської влади, публікувалися всі інформаційні повідомлення прес-служби, регулярно транслювались коментарі і виступи міського голови  та керівників структурних підрозділів міської ради.

Регулярно публікувалися у газеті «Відомості», на міському радіо та телебаченні, розміщувалися на веб-сайті матеріали щодо обговорення реформ, які проводяться або плануються в Україні; матеріали про діяльність керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради щодо розвитку регіону.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Відомості», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високо посадовців

- проводив аналіз суспільно-політичної ситуації в місті.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- співпрацював з редакцією газети «Панорама Азота» в частині організації інтерв’ю;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу «Фестивалю єдиноборств»;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу «Фестиваль пляжних видів спорту»;

- здійснював інформаційний супровід серпневої конференції педагогічних працівників міста;

- здійснював інформаційний супровід спартакіади медичних працівників;

- брав участь у підготовці книги до Дня міста;

- підготував інформацію для фільму до Дня міста;

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених міським центром зайнятості

3. Організаційна робота

Відділ брав участь в організації та проведенні 21-ї річниці трамвайної трагедії, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України та Дня міста.

За звітний період були підготовлені та проведені 2 наради з питань відзначення державних свят.

Підготовлені та проведені 2 громадських обговорення з питань найменування вулиці на честь Дениса Томіловича та перейменування Білоруського проїзду на вулицю Максима Самойловича.

Організовано та проведено 3 брифінги секретаря міської ради Олександра Залевського у форматі «Підхід до преси» та 4 – заступників міського голови.

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 16 масових акції організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано
22 заходи, які проводили релігійні громади міста.

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору  про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та міським радіо: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування, приймала участь у підготовці актів виконаних робіт.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювала співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

 

 

 

Начальник відділу

інформаційної діяльності та взаємодії

з громадськістю міської ради                                        Ю.А.БЕРЕЖНИЙ