Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заходи в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району з нагоди визволення міста Кам`янського та 73 річниці визволення України від фашистських загарбників

Створено: 2017-10-26 13:48:17Оновлено: 2017-10-26 13:49:00

25 жовтня – День визволення міста Кам'янського від нацистських загарбників. Щороку історична пам'ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України, нашого рідного Кам'янського.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

В Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського з нагоди визволення міста та 73 річниці визволення України від нацистських загарбників відбувся святковий концерт, де прозвучали спогади ветеранів та дітей війни, тематичні вірші та пісні.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив український народ за право бути вільними.