Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖ БІЛЯ ОБ′ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИКИ

Створено: 2018-10-26 08:14:18Оновлено: 2018-10-26 08:16:01

Шановні жителі міста!

Розведення вогню в охоронних зона повітряних ліній електропередачі є грубим порушенням «Правил охорони електричних мереж», і «Правил пожежної безпеки в Україні».

«Для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання і попередження аварійних відключень повітряних ліній електропередачі, викликаних спалюванням сухої трави, очерету та інше, які в свою чергу, викликають низові пожежі у лісосмугах, що призводять до падіння дерев на проводи та знеструмлення повітряних ліній електропередач, просимо Вас приділити особливу увагу неприпустимості порушень Правил охорони електричних мереж і не спалювати залишки сухостою, стерні, соломи та сміття, а також проведення будь-яких робіт з використанням вантажопідйомних механізмів та високо габаритної техніки у межах охоронної зони повітряних ліній електропередачі, що становлять для повітряних ліній елктропередачі напругою 35 кВ-15 метрів, 150 кВ- 25 метрів в обидва боки від проекцій крайніх проводів. Попереджаємо землекористувачів, що у випадку аварійних відключень по вищевказаним причинам, вся відповідальність за їхні наслідки покладається на конкретного землекористувача.- звертається Кам’янський РЕМ  АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»

 Пам'ятайте прості правила:

- не допускайте складання в охоронних зонах повітряних ліній соломи, дров;

- не розводьте вогнищ;

- не кидайте палаючі сірники і недопалки;

- не допускайте спалювання сухої трави, листя, вирубаних дерев і чагарників.

Якщо Ви опинилися поблизу вогнища пожежі і у Вас немає можливості своїми силами впоратися з його локалізацією, негайно попередьте всіх людей, що знаходяться поблизу про необхідність виходу з небезпечної зони. Вийдіть з небезпечної зони перпендикулярно напрямку руху вогню.

Після виходу з зони пожежі повідомте про місце, розміри та характер пожежі за телефоном 101 і оператору кол-центру АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» за телефоном 0800500444, якщо пожежа загрожує об'єкту енергетики, в адміністрацію населеного пункту та у садівництво.

Полум'я невеликих низових пожеж можна збивати, захльостуючи гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи ґрунтом.

Будьте обережні в разі наближення до енергооб′єктів - високовольтних ліній і підстанцій!!!