Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройшов музичний вечір «Його величність рояль»

23 грудня у дитячій музичній школі №5 пройшов святковий вечір «Його величність рояль».

Вечір був присвячений урочистій події – реставрації 3-х шкільних роялів, («Rathke», «Червоний жовтень» і «Ronisch). Гостями вечора були директори закладів культури, педагоги-ветерани школи, працівники відділу культури департаменту з гуманітарних питань Кам`янської міської ради.

Для всіх присутніх був підготовлений святковий концерт за участю учнів, педагогів та випускників музичної школи. У залі панувала тепла і святкова атмосфера.  Наприкінці заходу начальник відділу культури Наталія Ілларіошіна привітала всіх з наступаючими святами та вручила дітям –учасникам концерту солодкі подарунки.

«Ми започаткували нову форму роботи – проведення  Дня відділу культури у кожному міському закладі культурної сфери. Під час таких зустрічей колективи презентують свої надбання, інновації, звітують про результати роботи закладу. Тому сьогоднішній святковий вечір у дитячій музичній школі №5 – це наша перша зустріч у такому форматі. І сподіваюсь, така співпраця продовжиться і надалі. Щиро вітаю всіх з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю вам щастя, здоров`я, радості та професійних успіхів», – зазначила Наталія Ілларіошина у своєму виступі. 

26 грудня 2016