Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗОК ДОРОСЛИХ

Створено: 2016-12-26 10:09:10Оновлено: 2016-12-26 14:04:55

 Зимові свята є одними з найбільш веселих, родинних свят зі своїми сталими українськими традиціями. Свята символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Турбота про дітей – обов’язок дорослих, а особливо, якщо це стосується дітей пільгової категорії. Велике православне свято «День Святого Миколая» з нетерпінням чекають цілий рік і діти і дорослі.

Цього року Дніпровський район міста Кам’янське подарував казку та віру у диво для дітей пільгових категорій.

Так, 18 грудня за участю адміністрації Дніпровського району міської ради громадською організацію «Сонячний світ» проведено чудовий захід День Святого Миколая для дітей з малозабезпечених, багатодітних родин, дітей-переселенців. Всі діти, які були на святі разом із батьками отримали гарний настрій та солодощі.

19 грудня 2016 року у відділення денного догляду для дітей-інвалідів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району з солодкими подарунками, фруктами та щирими теплими словами привітання завітали шановні гості Української православної церкви Київського патріархату «Неуповаемая чаша» отець Миколай та матушка Анна. Тепло, по-батьківські отець Миколай у спілкуванні із дітьми розповів історію великого свята. З великою радістю діти прийняли чудові вітання та солодкі подарунки від голови адміністрації Дніпровського району, які вручила за дорученням директор центру Кізенко В.П.

Не забув Святий Миколай за  дітей-переселенців, які тимчасово мешкають у профілакторії на території селища Дніпробуд,  привітав їх зі святом та вручив солодощі.

А, 21 грудня діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали театр-студію «Десятий квартал» (Сбоєва Л.І., директор ліцею нових інформаційних технологій), де переглянули новорічну виставу та отримали солодкі подарунки.

Всі ці заходи відбулись завдяки небайдужим людям, керівникам підприємств, організацій, установ, підприємцям, громадським організаціям міста: КП КМР «Тепломережа» (Бурчак О.К.); Філія «ГЕС» ПАТ «УкрГідроЕнерго» (Медьєши В.І.); ТДВ «Кам’янський  завод продтоварів» (Марченко І.О.); мережа магазинів «Малинка» (Лисяк В.А.); «АТБ-Маркет» (Євтеєв Д.О.);  ТОВ «Юнітрейд» магазин «Велес» (Гусєв С.Є.); ТОВ «Омега» магазин «Варус» (Сердюк Л.М.); ФОП Бялий Г.М.; ФОП магазин «Солодка Знахідка» (Сліпко Я.В.); ГО «Сонячний світ» (Трофимов М.О.).

Адміністрація Дніпровського району міської ради завдячує всім небайдужим людям за вишукану можливість та надання новорічних подарунків (солодощів) для дітей пільгової категорії  і бажає, щоб в кожній оселі завжди панував мир, любов, добробут та злагода!

Новорічні та різдвяні свята продовжуються, тож, давайте, разом робити добрі справи шановні дорослі!