Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт Кам’янського міського голови Андрія Білоусова за 2019 рік

Шановні Кам’янчани!

Надаю Вашій увазі звіт за 2019 рік, в якому традиційно будуть висвітлені основні досягнення в усіх сферах життєдіяльності міста.

Почну з результатів у ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ.

Цього року ми завершили запланований благоустрій частини скверу по проспекту Свободи та відкрили новий сквер по вулиці Глаголєва.

Крім того, протягом 2019 року було встановлено рекордну кількість комплексів дитячих та спортивних майданчиків – 45 майданчиків для активного відпочинку дітей міста.

У рамках реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» за рахунок інвестицій Українського фонду соціальних інвестицій спільно з GIZ реалізовано проект «Реконструкція гуртожитку за адресою: м.Дніпродзержинськ, просп. Конституції, 32 під соціальне житло».

З метою покращення стану житлового господарства міста, протягом 2019 року проведено капітальний ремонт 59 покрівель та поточний ремонт 191 покрівлі, капітально відремонтовано 20 ліфтів. Також у цьому році розпочали благоустрій точок збору ТПВ.

За 2019 рік було відновлено освітлення на 88 вулицях та 207 прибудинкових територіях.

У 2019 році на вулично-дорожній мережі міста виконані ремонтні роботи дорожнього покриття на площі 102,531 тис.м2, у тому числі й по вулиці Медичній, яка багато років потребувала ремонту. Всього протяжність відремонтованих доріг складає 138 км.

Для безпеки дорожнього руху побудували світлофорний об’єкт на перехресті проспект Свободи – проспект Аношкіна.

Крім того, завершено роботи з капітального ремонту 6-ти деформаційних швів мостового переходу через річку Дніпро. 

ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

У 2019 році тисячі громадян користувались сервісами Центрів надання адміністративних послуг, які з кожним роком стають популярнішими, завдяки удосконаленню та розширенню послуг.

Так, за 2019 рік на базі ЦНАП Кам’янського з’явилися наступні нові послуги:

- Запроваджено надання послуг РАЦ (реєстрація народження та смерті) з доступом адміністраторів до державного реєстру актів цивільного стану.

-  Впроваджено новий для ЦНАП сервіс щодо оформлення та видачі водійських посвідчень та технічних паспортів на транспортні засоби. Наразі, через ЦНАП Кам’янського отримали водійські посвідчення понад 250 громадян.

- Залучили до роботи у ЦНАП та його філіях компанію постачальника електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги» і запровадили надання у ЦНАП громадянам та юридичним особам 24 види послуг монополіста.

- ЦНАП Кам’янського підключили до сервісу Українського товариства глухих, який передбачає надання послуг перекладу жестовою мовою за допомогою використання технологій онлайн-зв’язку.

Зараз Кам’янський ЦНАП – це мережа багатофункціональних, сучасних та комфортних офісів для громадян, у яких можна отримати 402 послуги: 295 адміністративних послуг органів місцевого самоврядування та територіальних органів державної виконавчої влади (у тому числі, 98 з яких – послуги соціального характеру, які надаються у новому Офісі соціальних послуг) та 107 послуг комунальних підприємств та монополістів у сферах електро-, газо-, водо-, теплопостачання, обслуговування житлового фонду, інформаційно-розрахункового центру, БТІ тощо.

У 2019 році у ЦНАП створені максимально комфортні умови для перебування клієнтів. Завдяки державній програмі з реконструкції центрів адмінпослуг ми дістали підтримку у виділенні основної суми коштів з держбюджету, які були необхідні для фінансування реконструкцій адміністративних будівель Центрального та Південного ЦНАП. Уже зараз ми маємо реконструйовані будівлі з усіма умовами та улаштовані прилеглі території з новими зонами відпочинку і фонтанами.

Показником є те, що ЦНАП Кам’янського (Центральний) очолив перше місце рейтингу серед центрів надання адмінпослуг 30 найбільших міст України.

ТРАНСПОРТ

У 2019 році комунальним підприємством КП КМР «КАТП-042802» придбано та задіяно на міських автобусних маршрутах 20 нових автобусів марки ISUZU.

За рахунок власних коштів автомобільними перевізниками міста оновлено 36 одиниць транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування.

На сьогодні в автобусах та трамваях проведено переобладнання системи GPS-навігації на нову систему контролю DozoR.

МЕДИЦИНА та СОЦІАЛЬНИ ОБ’ЄКТИ

Ми продовжуємо покращення умов медичного обслуговування городян.

Так, у 2019 році вперше в медичних закладах міста були проведені капітальні ремонти:

-частини покрівлі будівлі та приміщень центру медичної реабілітації учасників бойових дій комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №5» Дніпропетровської обласної ради (за кошти Гранту та співфінансування за кошти міського бюджету);

- неврологічного відділення та патології вагітних КНП «МЛ № 9»;

- центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей інвалідів з органічним ураженням нервової системи КНП КМР «ЦПМСД №3»;

-  капітальний ремонт неврологічного відділення КНП «МЛ №7»;

Також протягом року для медичних закладів закупали нове обладнання та необхідні меблі.

У 2019 році ми відкрили нові відділення в Терцентрі Заводського району, де провели реконструкцію, яка забезпечить комфортне надання послуг людям з інвалідністю та непрацездатним одиноким громадянам.

Завершили ремонт Терцентру Дніпровського району, який буде продовжено й у другій лівобережній будівлі, завдяки співпраці з корпорацією GIZ та ПРООН.

ОСВІТА

У 2019 році ми завершили будівництво та відкрили сучасний заклад дошкільної освіти на базі гімназії №27 в селищі Романкове.

Протягом поточного року ремонтували та реконструювали будівлі навчальних закладів, наприклад:

- відкрили ДНЗ №43 «Зоренька», реконструкція будівлі якого проведена за підтримки Німецької фінансової корпорації «GIZ»;

- завершуємо реконструкцію школи №9 (за рахунок GIZ), капітальний ремонт даху та спортзалу (співфінансування міськбюджет і держбюджет).

Цього року ми продовжили працювати над розвитком освітньої галузі. Так, ми активно впроваджуємо концепцію «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» та інклюзивну освіту.

Щодо розвитку інклюзивної освіти, то для задоволення потреб дітей з особливими освітніми потребами в місті у 2019 році створено ще вісім ресурсних кімнат (СЗСО№4, 15,18,19,20,25,29,30) та відкрито інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я».

КУЛЬТУРА

Систематично проводиться робота з модернізації закладів культури відповідно до сучасних вимог. Так, у цьому році відкрито сучасний кінозал в  комунальному  закладі «Кіноконцертний зал «МИР».

Протягом 2019 року для забезпечення гідного дозвілля кам’янчан у місті проводили фестивалі, такі як «Смаколик-fest», «Кам’янська Покрова», «Вишиванки», історико-культурологічний фестиваль «Мамай-fest», Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні». Підтвердженням високого рівня Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні» стало отримання ним Європейського знаку якості для видатних фестивалів – EFFE Label.

СПОРТ

У 2019 році ми без винятку продовжували пропаганду спорту.

Цьогоріч з  метою  розвитку та популяризації дитячого спорту за підтримки облдержадміністрації в нашому місті завершено реконструкцію будівлі Палацу тенісу комунального закладу «Спортивний комбінат «Прометей», будівництво дитячо-юнацької футбольної школи «Надія», де збудовано стандартне футбольне поле зі штучним покриттям, а також волейбольний та баскетбольний майданчики.

З метою розвитку та популяризації дитячого спорту за підтримки облдержадміністрації в нашому місті збудовані футбольні міні-поля зі штучним покриттям на базі комунальних закладів «Ліцей №1», «Середня загальноосвітня школа №19»,  НВК №26 та НВК №24. На базі навчально-виховного комплексу №24 відкрита також спортивна зала для тренувань з боксу.

Також у ліцеї №15 повністю реконструювали басейн, зробивши його новим та сучасним.

У цьому році ми отримали фінансову підтримку з державного бюджету та продовжили будівництво спортивного комплексу «Євробаскет». 

Щороку в місті збільшується кількість населення, охопленого всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи. У Кам’янському організовується та проводиться ряд спортивно-масових заходів, більшість з яких вже стали традиційними, а саме: «Легкоатлетичний пробіг пам’яті К.Р.Патер-Розумовського, «Велодень», «Богатирські ігри», «Байк Фест», «Фестиваль здорового способу життя», спортивно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт», Фестиваль східних єдиноборств «Здорова молодь – здорова нація», Кубок міського голови з футболу.

У 2019 році ми продовжили реалізацію програми розвитку фізичної культури і спорту на базі басейну «МіКомп», де працює «Школа плавання». Головна мета – навчити всіх дітей міста безпечному поводженню на воді.  Учні всіх шкіл Кам’янського, а саме 1–5-х класів, займаються з професійними інструкторами, на чолі з нашим чемпіоном Світу з плавання Дмитром Краєвським. Заняття безкоштовні, оплата здійснюється за рахунок міського бюджету, але у цьому році ми посилили фінансування програми, завдяки  інвестиціям з «Фонду розвитку Кам’янського».

Отже, підводячи підсумки 2019 року, проведено багато робіт та намічено чимало планів.

Я хочу подякувати кожному за плідну роботу над розвитком нашого рідного міста. 

А також, я хочу віддячити тим городянам, які приймають активну участь в програмі «Бюджет участі», де з кожним роком збільшується кількість поданих проектів на благо нашого міста.

Разом ми зробимо місто комфортним для кожного!

З повагою

Кам’янський міський голова –  Андрій Білоусов.

28 грудня 2019