Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Зміни у системі закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян

Створено: 2017-03-27 14:25:07Оновлено: 2017-03-27 14:29:21

Управління соціального захисту населення адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 01.03.2017 №110 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, вніс до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200, зміни, якими змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту.

Для цього розроблено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на ці цілі.

Відтепер путівки для інвалідів загального захворювання і інвалідів з дитинства, учасників бойових дій і інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа, управління, санаторій).

Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соцзахисту, де перевіряється заклад на відповідність установленим вимогам.

Після цього укладається тристороння угода, на підставі якої передбачено безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам на надані послуги.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном України.

Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватиметься Мінсоцполітики.

Рішення уряду сприятиме посиленню соціального захисту осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції, забезпеченню надання санаторно-курортних послуг на більш якісному рівні.

За більш детальною інформацією мешканцям Дніпровського району пропонуємо звертатись до управління соціального захисту населення адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради за адресою: пр. Перемоги, 45, кабінет 110, тел. 9-76-24, 068-697-72-86.

 

Заступник начальника управління соціального захисту населення
адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради –
начальник відділу соціальних гарантій

Гребінченко Галина Анатоліївна