Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

27 березня під керівництвом міського голови Андрія Білоусова пройшло чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

На початку засідання Андрій Білоусов вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» Олегу Морохову – директору Кам’янського міського центру зайнятості, за високий професійний рівень, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у надання якісних послуг населенню та з нагоди ювілею.

На засідання виконавчого комітету міської ради  було внесено 9 планових та 5 додаткових питань.

Члени виконкому розглянули питання про роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах Кам’янської міської ради та на підприємствах міста, що надають житлово-комунальні послуги громадянам, затвердили підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста комунальної форми власності за минулий рік.

Виконавчий комітет ухвалив рішення управління соціальної політики міської ради щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку і підтримав рішення, підготовлені департаментом муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради, зокрема про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

Крім цього, виконком розглянув низку питань від служби у справах дітей міської ради та житлові питання, підготовлені адміністраціями районів Кам’янського.

27 березня 2019