Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському створять оперативний штаб з попередження пожеж

27 квітня у Кам`янському пройшло чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки, яке очолив перший заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС, заступник міського голови Олександр Масленков.

Члени комісії розглянули кілька питань, які стосувались запобігання та протидії масовим пожежам, попередження отруєнь дикорослими грибами, організацію відпочинку громадян на водних об’єктах.

Зокрема, у місті буде створено оперативний штаб з попередження виникнення пожеж у лісових масивах. Міському управлінню ДСНС доручено посилити контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки та створити запаси паливно-мастильних матеріалів на випадок гасіння великих пожеж.

Згідно з рішенням комісії, державному підприємству «Дніпродзержинський лісгосп» доручено заборонити  у лісових масивах полювання та випалювання стерні і бур’янів. Керівництву підприємства спільно з департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради треба відпрацювати питання вивозу сміття з лісопосадок міста та виконати заходи для недопущення утворення нових сміттєзвалищ.

Для попередження отруєнь дикорослими грибами та ботулізму у літній період Кам`янському управлінню Держпродспоживслужби доручено посилити санітарно-просвітницьку роботу серед населення, а також перевіряти супровідну документацію на продукти харчування, що реалізуються у місті.

Також члени комісії затвердили комплексний план щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста. Найближчим часом департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради повинен підготувати місця масового відпочинку до прийняття відпочиваючих.

Крім цього, члени комісії розглянули питання про запровадження системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення. Наприкінці засідання усі присутні заслухали доповідь Олександра Масленкова щодо усунення наслідків стихії, що вирувала у Кам`янському з 18 по 20 квітня. Управлінню екології та природних ресурсів міської ради доручено підготувати листи до КабМіну та облдержадміністрації з проханням додатково виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди.

27 квітня 2017