Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Подвиг героїв в пам’яті народній!

Створено: 2018-04-27 10:22:18Оновлено: 2018-04-27 10:23:35

26 квітня 2018 року в рамках виконання Указу Президента України № 85 від 26 березня 2018 року, в Дніпровському державному технічному університеті відбулися урочисті патріотичні заходи, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Головними гостями свята були: депутат Дніпропетровської обласної ради Плахотнік О.О., ректор Дніпровського державного технічного університету Коробочка О.М., заступник голови адміністрації Дніпровської району Баштаненко О.М, голова міської організації ветеранів України Тесьолкіна Л.І., голова Дніпровської районної організації ветеранів Шиліна А.В., ветеранський актив, учасники антитерористичної операції на Сході України, викладачі та студенти університету.

Перед урочистими заходами, гості та студенти відвідали Народний музей університету, ознайомилися з тематичними стендами: «Викладачі і студенти в роки Великої Вітчизняної війни», «Ніхто не забутий – ніщо не забуто». З великою увагою присутні оглянули елементи стрілецької зброї тих часів, листи поранених і видужуючих бійців, спогади студентів і викладачів, які пройшли вогненними шляхами тієї війни.

Теплими словами, присутніх вітали Тесьолкіна Людмила Іванівна, Баштаненко Ольга Миколаївна та Шиліна Аліна Василівна. Вони нагадали молоді про страшні воєнні часи, про патріотизм наших земляків. Їхні думки та слова викарбувалися у кожного з присутніх у серці червоною стрічкою…

Але досить несподіваним став виступ учасника оборони Донецького аеропорту – Каленика С.С., позивний «Поет», який прочитав свої вірші про мужність і героїзм наших земляків на Сході України.

В урочистій обстановці, ректору Державного університету Коробочці О.М. були вручені «Вітальні листи» від голови міської та районної організації ветеранів.

Відбулася також презентація буклетів «Ратна звитяга у спадок молодим» та «Щоб пам’ятали» - автор Зінченко О.В., заступник голови Дніпровської районної організації ветеранів.

Буклет «Ратна звитяга у спадок молодим» переданий до університету в якості навчально-методичного посібника.

За плідну громадську діяльність, вагомий внесок у справу патріотичного виховання учнівської молоді, та сприянню співпраці навчального закладу з Дніпровською районною організацією ветеранів, та з нагоди 73-ї річниці Великої Перемоги, голова первинної організації ветеранів Дніпровського Державного технічного університету Трикіло Алік Іванович був нагороджений Почесною Грамотою Дніпровської районної організації ветеранів.

Після закінчення урочистостей, гості, ветерани військової службі та студенти поклали весняні квіти до меморіалу, «Викладачам, співробітникам та студентам Дніпродзержинського індустріального інституту, які загинули в роки війни». Відбулося також покладання квітів до меморіальної дошки Почесного Громадянина міста, ректора університету – Логінова Володимира Івановича.