Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Святковий концерт, приурочений до Дня Конституції України «Одна єдина Україна»

Створено: 2017-06-27 14:08:16Оновлено: 2017-06-27 14:09:05

З нагоди 21-річниці Конституції України в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського (вул. Освітня, 22) для підопічних громадян похилого віку та мешканців району проведено святковий концерт «Одна єдина Україна».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Територіального центру Кізенко Валентина Петрівна. Конституція України – це закріплення нашої незалежності, найцінніше право громадян України бути вільними.

Неймовірною майстерністю, новими дуетами, стилізованими піснями дивували мешканців Дніпровського району ансамблі «Журавка» та «Матіола». Кожна пісня – це відображення вільної України, як минулої так і сучасної. З віршем до Дня Конституції виступила член спілки письменників, керівник літературно-художнього факультету «Університету третього віку» Передиста О.Ф. Співочою майстерністю вражали глядачів наймолодші учасники заходу.

Святковий концерт, приурочений до Дня Конституції України, закінчився бурхливими оплесками та безмежною вдячністю всіх присутніх.