Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

День Конституції України

Створено: 2018-06-27 08:09:41Оновлено: 2018-06-27 08:12:27

Щороку 28 червня в Україні святкують День Конституції України. Історія цього державного свята бере початок з 1996 року – саме тоді воно було вперше відзначене в Україні. У цей день, 22 роки тому наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію!

В Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Кам’янського 26 червня відбувся святковий концерт приурочений до Дня Конституції України.

З нагоди свята з вітальним словом до присутніх звернулась директор Територіального центру Кізенко Валентина Петрівна. Побажала міцного здоров’я, миру, щастя і добробуту.

Запрошених гостей милозвучними піснями про рідну Україну вітали музичні колективи «Журавка» та «Надія». З тематичними віршами виступила Пінчук Валентина Павлівна. Веселі гуморески декламувала Пилипенко Раїса Яківна. Молоде покоління розважало гостей свята українською піснею та сучасним акробатичним номером.

Вже в котрий раз, зал Територіального центру заповнений повністю. І знову наші гості відчувають єдність, яка допомагає створювати атмосферу свята.