Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за І квартал 2017 року

Створено: 2017-07-27 07:55:38Оновлено: 2017-07-27 07:57:37

 

 

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за І квартал 2017 року

 

1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.

За І-й квартал 2017 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про організацію та відзначення в місті у 2017 році Дня Соборності України»;

- «Про підготовку до святкування в місті у 2017 році Великодня та проведення днів поминання померлих».

Підготовлено проекти рішень міської ради:

- «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» у 2017 році»;

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №607-12/VIІ «Про затвердження Програми розвитку муніципального телебачення ТРК «МІС» на 2017 – 2018 роки»

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 219 листів, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.

За І квартал 2017 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 390 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану та запобіганню конфліктних ситуацій.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 

2. Методична робота

 

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом політичної партії ВО «Свобода», громадськими організаціями «Старт» та «Народний контроль».

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновок стосовно реєстрації статуту релігійної громади мусульман «Єдність». Також вдділом підготовлено до облдержадміністрації висновки стосовно реєстрації змін до статутів релігійних громад Євангельської Християнської церкви «Добра звістка», «Християнська Церква «Благодать», «Помісна церква християн віри євангельської в м.Кам’янське «Відновлення», «Ковчег» християнської церкви в м.Кам’янському, «Помісна церква «Суламіта» християн віри євангельської.

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 15 привітань, підготовлено 30 текстів промов для міського голови, 16 текстів вітальних листів, 6 текстів подяк міського голови.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Відверто з владою», «Територія Д».

На міському радіо також велася постійна робота по висвітленню діяльності міської влади, публікувалися всі інформаційні повідомлення прес-служби, регулярно транслювались коментарі і виступи міського голови  та керівників структурних підрозділів міської ради.

Регулярно публікувалися у газеті «Відомості», на міському радіо та телебаченні, розміщувалися на веб-сайті матеріали щодо обговорення реформ, які проводяться або плануються в Україні; матеріали про діяльність керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради щодо розвитку регіону.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Відомості», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- співпрацював з редакцією газети «Панорама Азота» в частині організації інтерв’ю;

- здійснював інформаційний супровід міського конкурсу «Міс Весна – 2017» спортивно-масового заходу «Фестивалю здорового способу життя «Осінні Забави»;

- здійснював інформаційний супровід фестивалю військово-патріотичної пісні «Солдати миру»;

-  підготував вступне слово до книги, присвяченої 30-річчю ветеранського руху у Кам`янському;

- підготував вступне слово до буклету «Кам`янське багатогранне»;

- підготував вступне слово до інформаційного довідника спортивно-масових змагань Кам`янського.

 

3. Організаційна робота

Відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених Дню соборності України, річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, Дню українського добровольця.

За звітний період були підготовлені та проведені 2 наради щодо забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення громадськими організаціями масових заходів та 3 наради з питань відзначення державних свят.

Організовано та проведено 2 брифінги секретаря міської ради; у форматі «Підхід до преси»: 2 брифінги міського голови та  4 – його заступників.

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 15 масових акції організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано
7 заходів, які проводили релігійні громади міста.

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору  про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та міським радіо: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування, приймала участь у підготовці актів виконаних робіт.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювала співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

 

 

Начальник відділу

інформаційної діяльності та взаємодії

з громадськістю міської ради                                                                       Ю.А.БЕРЕЖНИЙ