Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Змагання «Спорт для всіх – здоров’я нації» тривають у Кам’янському

Вже 5-й рік поспіль у Кам’янському проходить традиційний спортивно-масовий захід «Спорт для всіх – здоров’я нації».  За перемогу змагаються 440 учнів 3-4 класів усіх міських шкіл. Наразі у місті триває ІІ етап спортивного заходу.

Захід був започаткований у Кам’янському з метою пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, залучення дітей до активних занять фізичною культурою і спортом.

Організовує та проводить спортивні змагання Кам’янський комунальний заклад «Спорт для всіх» за безпосередньої підтримки управління молоді та спорту міської ради та департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Протягом І етапу заходу на змаганнях між класами школа формує сильну команду, яка представлятиме свій навчальний заклад на загальноміському заході. На ІІ етапі вже визначаються команди-фіналісти.

Школярі змагаються в спритності, швидкості, беруть участь в естафетах із різноманітних видів спорту, демонструють свої спортивні таланти, вміння діяти в команді і, звісно, щосили прагнули до перемоги.

Протягом листопада участь у заході вже взяли 320 спортсменів із 25 навчальних закладів міста. До фіналу вийшли команди СЗШ № 30, ліцей № 13, ліцей №1, ліцей НІТ, гімназія № 12, НВК № 26, НВК № 37.

Змагання тривають і незабаром визначать останні 4 команди-переможці, які доповнять остаточний список фіналістів.

Фінал проходитиме 12 грудня на базі спорткомплексу «Прометей».

Запрошуємо усіх бажаючих повболівати за команди своїх навчальних закладів. Початок фінальних змагань об 11:00.

 

27 листопада 2019