Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги осіб з інвалідністю!

Створено: 2021-07-28 12:01:23Оновлено: 2021-07-28 12:10:44

   Міністерством соціальної політики разом з АТ „Укрзалізницяˮ впроваджено функцію придбання пільгових залізничних квитків для осіб з інвалідністю на сайті https://booking.uz.gov.ua /.

   Раніше для придбання пільгового залізничного квитка особі з інвалідністю необхідно було реєструватися в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ) виключно через орган соціального захисту населення, що потребувало особистої присутності особи з інвалідністю та супроводжувалось тривалим очікуванням у черзі.

   Наразі Міністерством соціальної політики реалізовано онлайн-облік в ЦБІ осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та їх законних представників. Для цього особі з інвалідністю, законному представнику дитини з інвалідністю необхідно зареєструватися в ЦБІ через електронний кабінет особи з інвалідністю за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua / та подати скановані копії необхідних документів – зручно, швидко та безпечно.

   У разі, якщо особа з інвалідністю вже облікована в ЦБІ, але на сайті Укрзалізниці не може придбати квитки із-за відмови у підтверджені статусу – скоріш за все, в ЦБІ внесені некоректні дані документу, що надає право на пільги. Актуалізувати дані щодо особи з інвалідністю можливо в органі соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або через електронний кабінет особи з інвалідністю.